© 2020 LTC ERAL® Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz.

Kurumsal

Eral® Hakkında

Eral Mobilya ve Aksesuar olarak 1965 yılında İsmet Mollaer tarafından çeyiz sandığı imalatı ile Şirin Sokakta başladığı üretim hayatına kalitesi, estetiği ve özgünlüğüyle kendisini kısa sürede kanıtlamıştır. Sektördeki ihtiyaçları profesyonelce tespit edebilmeyi başarmış ve zamanın ihtiyacına göre telefonluk, portmanto, boy aynası, vitrin takımı gibi ürünlerle ürün gamını ve müşteri sayısını arttırmayı bilmiş, yatak odası, yemek odası imalatıyla yapabilecekleri konusunda kendisini kanıtlamıştır.

1997 yılında tescilini de aldığımız “ERAL” markamızı İnegöl’ün en beğenilen ve en çok tercih edilen aksesuar firmalarından biri haline getirerek orta sehpa, yan sehpa, servis sehpası, duvar ünitesi, masa ve sandalye üretimine ikinci kuşak olarak devam etmekteyiz. 2010 yılında şirketleştirerek kurumsal bir çerçeveye oturtmuş olduğumuz markamızla 19 ülkeye yaptığımız, yıllık ortalama 500.000 $ ihracatımızla katma değeri yüksek %100 ahşap boyalı ve fonksiyonel ürünler üretmekteyiz.

1400 m2 üretim alanında 25 personelimizde Küçük Sanayi Ağaç İşlerinde devam ettiğimiz üretimimizin yanı sıra Bursa yolu üzeri 800m2 ortak kullanımdaki showroomumuzla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Taner MOLLAER | Yönetim Kurulu Başkanı